Linnuvaatlus - Lindi raba, Kavaru rannaniiduala, Kastna kadastik

Liivi lahe põhjakallas on väga mitmekesine nii looduse kui ka linnustiku poolest, sest esineb nii rabadele kui mererannikule iseloomulikke linde: merikotkas, must toonekurg, väike konnakotkas, sookurg, sarvik-pütt, teder, tilder...  Siin asub 1100 ha suurune Lindi looduskaitseala, Kastna kadastik ja Kavaru rannaniiduala, kõiki kolme ehivad linnuvaatlustornid.

Olete oodatud nautima kaunist loodust ja imelist rannajoont ning tutvuma linnustikuga giidi saatel. Ainuke, mida te lindude vaatlemiseks vajate on riided vastavalt ilmastikule ja pisut kannatust.

Linnuvaatluspakett:

  • giiditeenus
  • kerge eine looduses
  • binoklid ja linnumäärajad
  • transport Seikle Vabaks matkabussiga
  • UNUSTAMATU ELAMUS LINNUMAAILMAS
  • 3-käiguline õhtusöök reshetoas
  • majutus Maria Talus kaheses toas
  • hommikusöök

Grupp min 6 inimest, seltskondadele alla 6 ja üle 8 inimese hind kokkuleppel.

MARSRUUT: Lindi looduskaitseala - Kavaru rannaniiduala - Kastna kadastik
KESTVUS: 4-5 tundi
KILOMETRAAŽ: 5-7 kilomeetrit jalgsi

Matkaseltskond koguneb Maria Talus, kust suundutakse üheskoos Lindi looduskaitsealale. Esimese asjana jagatakse välja binoklid ja linnumäärajad ning tutvustatakse linnuvaatlusmarsruuti. Seejärel suundutakse Lindi rabale ja rabatorni linde vaatlema, kus giid tutvustab linnuvaatluse põhitõdesid ja annab juhised, kuidas linde loodusest paremini ülesse leida. Kui rabalindudega tutvutud, suundutakse rannaniitudele vaatlema ranna ja merelinde. Külastame Kavaru linnuvaatlustorni ning lõpuks suundume Kastna mitmeplatvormilisse vaatlustorni, kus einestame linnulaulu ning merekohina saatel kerge kõhutäie.

 

Küsi pakkumist siit või helista telefonil +372 523 6066

Kasutame lehel küpsiseid

Mõned küpsised on vajalikud lehekülje tööks ja mõned on vajalikud, et kasutakogemust parandada. Saad otsustada, kas lubada need küpsised või keelduda neist. Kui sa keeldud küpsistest, siis kõik funktsioonid ei pruugi korralikult töötada.