Turismitalu Pärnumaal

   

Maria talu asub Pärnumaal 32 km kaugusel Pärnust mööda
Audru - Tõstamaa maanteed Virtsu suunas.

Maria talu on eelmise sajandi algusaastail ehitatud Lääne-Eesti tüüpi talu, kus on tähtsal kohal traditsioonide austamine ja jätkusuutlikkus. Talu on saanud nime - Maria - peremehe vanavanaema, esimese perenaise järgi. Samuti on läbi aegade talus peetud hobuseid ja tänaseks on tallides 20 hobust nii tõuaretuseks kui ka ratsutamiseks.

Maria talu on suurepärane paik nii puhkamiseks kui ka koolituste ja seminaride korraldamiseks, ühendades neid aktiivsete tegevustega looduses ja väljakutel. Otse talu hoovist suunduvad teerajad kaunisse männimetsa, kus on vahva jalutada, matkata, ratsutada või jalgrattaga sõita. Saunamõnusid saate nautida kahes puuküttega saunas. Lapsed leiavad tegevust mänguplatsil. Talus toimetavad perenaised loovad meeleolu nagu oleksite sattunud maale vanaema juurde.

Kohtumiseni Maria talus!

Ajakiri "Kodu & Aed" soovitab veeta suvepäeva Maria talus Pärnumaal. Vt. juuli 2009, lk.17.

Võidupühal 23. juunil 2007 tunnustati Maria talu Peaministri tänukirjaga "Kaunile Eesti kodule".
2006. aastal tunnistati Maria talu Tõstamaa valla heakorra konkursil kõige kaunimaks asutuseks.
Eesti Talupidajate Keskliidu ülemaalisel võistlusel "Eesti parim talu 2003" saavutas Maria talu II koha.

Kasutame lehel küpsiseid

Mõned küpsised on vajalikud lehekülje tööks ja mõned on vajalikud, et kasutakogemust parandada. Saad otsustada, kas lubada need küpsised või keelduda neist. Kui sa keeldud küpsistest, siis kõik funktsioonid ei pruugi korralikult töötada.