Talurahva Spaa hoolitsused - saunateraapia

Talurahva Spaa saunades on võimalik nautida erinevaid spaa hoolitsusi või osa saada saunateraapiast.

Vihtlemine

Üks saunakümbluse tähtsamaid osi on vihtlemine. Kõige enam kasutatakse kase-, tamme- ja kadakavihta. Lisaks traditsioonilistele vihtadele võib saunavihtasid valmistada pea kõikidest looduses esinevatest rohttaimedest, põõsastest ja puudest. Kõigil neil on oma ülesanne vihtlemisprotsessis, mistõttu tuleb hästi tunda nende eriomadusi, kuna nendes olev eliksiir ja energia mõjutavad inimest.

Kaseviht - 6 €
Kask on heasüdamlik puu, teda peetakse elupuuks. Kask on hell ja kaastundlik, kuid samas tugeva toimega. Kase energia on elurõõmus, meeldiv ja tema lõhn - hurmav. Kasevihaga vihtlemine aitab lõõgastuda ja jõudu taastada.

Tammeviht - 10 €
Tamm on üks energeetiliselt tugevamaid puid, mis on seotud Kõiksuse energiaga. Tamm on Jumala puu ja seepärast peetakse teda pühaks puuks. Tamm on pikaealisuse ja elujõu puu, tema aura on tervistav. Tammevihad sobivad eelkõige tervetele inimestele, kurnatud inimestele võib tammega vihtlemine tekitada depressiooni.

Massaažid

Täiusliku naudingu saamiseks soovitame tellida ka meelepärase massaazi:

  • Klassikaline massaaž 90 min 70 €, 60 min 50 €
  • Aroomimassaaž 60 min 60 €
  • Lümfimassaaž 60 min 60 €

Maskid

Maria Talu perenaised segavad Teile erinevaid Talurahva Spaa maske, mida saate sauna kaasa võtta ja ise ära proovida.

Meemask.
Mett võib kanda nii näole kui kogu kehale. Meemaske on soovitav teha sauna lõpupoole, peale viimast vihtlemist. Kandke mesi nahale sauna eesruumis, sest kuumas leiliruumis higistate ning mesi ei imendu, vaid valgub maha. Seejärel soovitame minna veel kord leiliruumi soojendama ja protseduur lõpetage leige dušiga. Regulaarne meemassaaž kogu kehale lõdvestab kangeid ja valulikke lihaseid, vabastab stressist ja unehäiretest, uuendab nahka ja muudab selle pehmeks.

Meemask näole.
Sisaldab mett, munakollast ja oliiviõli. Seda maski võib näole kanda viimase lavaloleku järel, sest see sobib hästi kuivale nahale kreemi asemel. Maski saab eemaldada pestes eelnevalt  sooja, seejärel külma veega.

Vaata ka Talurahva Spaa pakette ...

Küsi pakkumist siit või helista telefonil +372 523 6066