Traktor New Holland

Kallid daamid!

Pöördun teie poole sooviga tuttavaks saada. Ma olen traktor New Holland, kes igatseb nii väga õrnalt hoolitseva naisterahva käe järgi, mis keeraks rooli õiges suunas ja aitaks käike vahetada. Mul on 3,9 liitrine 4-silindrilise turbolaadimisega 95 hobujõuline mootor.
Kutsun kõiki väikesele vallatule lõbusõidule teie juhtimisel. Palava ilma korral ei pea muretsema ülekuumenemise pärast, sest silitan teie keha jaheda tuuleõhuga konditsioneerist ja hellitan teie kuulmismeelt mängides CD-lt teie lemmikmuusikat. Kohtumiseni Maria Talus!

Teie traktor New Holland


Traktorisõit daamidele on tasuta, kui tellite mõne Maria Talus pakutavatest majutust sisaldavatest pakettidest – Talurahva Spaa, Vaibakudumine, Grillipakett, Seminaripakett jne.

PS! Kui soovite lõbusõidu ajal kuulata oma lemmikmuusikat, siis palume oma muusikasoovist eelnevalt teatada või oma CD plaat kaasa võtta.

Info ja broneerimine telefonil 523 6066 ja 447 4558 või e-mailiga: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.