Jalgrattamatk Kihnu

Kutsume Teid avastama UNESCO kultuuripärandi nimekirja kuuluvat Kihnu saart.

Kihnu on Liivi lahe suurim saar, suuruselt seitsmendal kohal Eesti saarte hulgas. Oma 7 km-lise pikkuse ja 3,3 km-lise laiusega, sobib see saar ideaalselt ühepäevaseks jalgrattamatkaks.
Kihnus on neli küla, kõik on huvitavad ja väärivad külastamist. Lemsi külas asub sadam, Säärekülas suuremad kauplused, Linakülas kirik, kalmistu ja koduloomuuseum, Rootsikülas majakas ja Kihnu Jõnnu mälestuskivi.
Linnuhuvilistele on kindlasti huvipakkuvad rannaniidud, mis on paljudele linnuliikidele pesitsus- ja puhkealaks.
Maria talust Munalaiu sadamasse on 8,5 km. Praam väljub E, T, K, N, R ja L kell 8:45, seega soovitame jalgrattamatka Kihnu saarele alustada hiljemalt kell 08:00. Ülesõit reisiparvlaevaga kestab 60 minutit.
Maria talust saab kaasa väikese brošüüri Kihnu kohta. Selles leidub ka kaart, mille järgi on kerge orienteeruda. Soovi korral pannakse matkale kaasa toidupakk. Loomulikult on võimalik saarel einestada ka kohalikes toitlustuskohtades. Kihnust tagasi saab parvlaevaga E, T, K, N, R, L ja P kell 16:15. Saarel seiklemiseks on aega 6 tundi.

Jalgrattamatk Kihnu saarele sisaldab:

  • jalgrattarent 1 päev
  • praamipiletid, jalgratta ülevedu ja broneerimistasu
  • Kihnut tutvustav brošüür ja kaart

Paketi hind ühele inimesele 30 EUR, kooliealised lapsed 24 EUR.
Pakett jalgratta laenutamisega Kihnu saarelt - hind ühele inimesele 25 EUR, kooliealised lapsed 19 EUR.

PS! Paketti on võimalik tellida 16. maist - 30. septembrini.
Hind võib muutuda vastavalt muutustele praamipiletite hinnakirjas.

Ootame Teid Maria tallu juba matkale eelneval õhtul, et hommikul puhanuna seiklust alustada või peale matka lõõgastuma jääda.
Majutus Maria talus ...

Maria talust saab jalgrattamatkale Kihnu kaasa tellida toidupaki või piknikukorvi.

Info ja broneerimine telefonil 523 6066, 447 4558 või e-mailiga: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.